Radikal Samimiyet: İnsanlığınızı Kaybetmeden İyi Lider Olun

ETKİLİ İLETİŞİM VE LİDERLİK ÜZERİNE MUHTEŞEM BİR KİTAP

New York Times Bestseller
Wall Street Journal Bestseller

“Eğer daha iyi bir lider ya da yönetici olmak istiyorsanız o zaman benim size önerim Kim Scott’un Radikal Samimiyet adlı kitabını okumanızdır. Hatta çalışanlarınızın da okumasını sağlayın. Çünkü kendinizi ve şirketinizi daha etkili bir konuma getirmenin tek yolu, çalışanlarınızla karşılıklı güvene dayalı bir ilişki kurmaktır. Bu kitap sayesinde, önemsemenin ve dürüst olmanın ne denli önemli olduğunu göreceksiniz.
Scott, Radikal Samimiyet’i kendi geçmiş deneyimleri ile süsleyerek önemli bir konuya neşeli bir hava katmayı başarıyor. Okuyucularını etkili ama aynı zamanda zarifçe eğiterek onları sıkmıyor. Bu yönüyle, Radikal Samimiyet diğer kişisel gelişim kitaplarından farklı.
Herkese Radikal Samimiyet’i okumasını öneririm. Çünkü bir gün sizler de kendi patronunuza “iş bitirici” patron olmanın inceliklerini öğretebilir hatta kendiniz bile bir gün “iş bitirici” bir patron olabilirsiniz.”

—Dr. Paul DOANY, Türk Telekom Eski CEO’su

“Kim SCOTT ‘iş bitirici’ patron olmak konusunda hak edilmiş bir üne sahiptir. Ayrıca CEO’lar da onu oldukça ciddiye alır. Bu dikkat çekici kitap, oldukça geniş deneyimlerden faydalanarak başkalarına liderlik yapmanın temelleri hakkında açık ve dürüst bir rehberlik sağlıyor: Geri bildirim nasıl verilir (ve nasıl alınır), akıllı kararlar nasıl verilir, ilerleme nasıl sağlanır ve çok daha fazlası. Eğer insanları (bir kişi ya da bin kişi fark etmez) yönetiyorsanız Radikal Samimiyet’e hemen şimdi ihtiyacınız var.”

—Daniel Pink, Drive Kitabının Yazarı

Online Satış İçin
Buzdağı Kitabevi

 
Bir yanıt yazın